Brýle Mercedes-Benz 2061-S1-C

Brýle Mercedes-Benz 2061-S1-C

Dioptrické brýle Mercedes-Benz není třeba dlouze představovat. Jedná se o legendární značku, která si získala obrovskou oblibu pro svoji jedinečnou osobitost a špičkovou kvalitu - stejně jako automobily tohoto výrobce.

Výrobce: Mercedes-Benz
Kód: 160389
Dostupnost: Skladem
Původní cena6 350,00 Kč Sleva37 % Vaše cena3 990,00 Kč

Mercedes-Benz je světoznámá značka legendárního výrobce automobilů. Díky špičkové kvalitě designu i vlastního provedení láká nejnáročnější zákazníky po celém světě. Nejinak je tomu i v případě kolekce brýlí, jejíž výrobu zajišťuje legenda v oboru oční optiky - Rodenstock.

Nyní vám díky speciální akci ze strany výrobce brýlí, kterým je německá společnost Rodenstock, přinášíme vybrané modely brýlí Mercedes-Benz za neuvěřitelně nízké ceny! Běžné prodejní ceny těchto brýlí se pohybují mezi 6000 - 9000 Kč. Využijte nabídky, která se už nemusí opakovat a získejte originální brýle Mercedes-Benz za zvýhodněné ceny. Naše optika (www.optikabystrice.cz) vám jakožto oficiální Rodenstock business partner nabízí také ucelenou řadu značkových brýlových čoček (skel) a pojištění proti odcizení, ztrátě či poškození brýlí.

Součástí brýlí je i originální značkové pouzdro a certifikát pravosti. Všechny brýle Mercedes-Benz v naší nabídce pocházejí z oficiální distribuce a bylo na ně vystaveno Prohlášení o shodě.

Parametry

Materiál: Kov
Velikost: Větší
Typ obruby: Vrtané
Flex: Ano
Vzhled: Módní
Barva: Černá
Šířka očnice: 58
Šířka nosníku: 16
Délka stranice: 140
Doporučená skla: Trivex
Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky

© 2016 J. A. optik - Naše brýle vám sednou...
Moonlake Web Services, s.r.o.