Brýle Rodenstock 8009-C

Brýle Rodenstock 8009-C

Rodenstock je renomovaný německý výrobce, který se zabývá vývojem a výrobou brýlových čoček a obrub od roku 1877 a může se tak pochlubit více než 137 lety zkušeností.

Výrobce: Rodenstock
Kód: 160271
Dostupnost: Skladem
Vaše cena2 890,00 Kč

Rodenstock je čistě německá společnost, která disponuje vlastním vývojovým oddělením. Díky bohaté historii a špičkovým odborníkům přináší na trh produkty, které svými parametry převyšují konkurenci a vynikají vysokou kvalitou, která je podložena nadstandardní tříletou zárukou na vybrané produkty.

"Made by Rodenstock, 100% Deutsche Ingenieurskunst", nebo též "Made by Rodenstock, 100% German Engineering" jsou hesla vystihující hlavní podstatu kvalitních brýlových čoček a obrub Rodenstock.

Unikátní vlastnosti těchto produktů bývají pravidelně oceňovány odbornými porotami po celém světě a sbírají tak uznání na významných veletrzích zaměřených na oční optiku.

Naše optika (www.optikabystrice.cz) vám jakožto oficiální Rodenstock business partner nabízí také ucelenou řadu značkových brýlových čoček (skel) a pojištění proti odcizení, ztrátě či poškození brýlí.

Všechny brýle Rodenstock v naší nabídce pocházejí z oficiální distribuce a bylo na ně vystaveno Prohlášení o shodě.

Parametry

Materiál: Titan
Velikost: Větší
Typ obruby: Celoočnicové
Flex: Ne
Vzhled: Klasický
Barva: Žlutá
Šířka očnice: 56
Šířka nosníku: 16
Délka stranice: 145
Doporučená skla: MR, Trivex
Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky

© 2016 J. A. optik - Naše brýle vám sednou...
Moonlake Web Services, s.r.o.