Kdo jsme

Jsme rodinná oční optika s dlouholetou tradicí a bohatými zkušenostmi…


Příběh naší oční optiky začíná v roce 1987, kdy Eva Augustinová absolvovala střední zdravotnickou školu, obor oční optik, a nastoupila do tehdejšího státního podniku Oční optika. Po přechodu jednotlivých optik do soukromého vlastnictví, v roce 1992, byla zaměstnána v oční optice v Bystřici nad Pernštejnem, a to až do roku 2001.
 
1. srpna 2001 si otevřela v budově polikliniky v Bystřici nad Pernštejnem vlastní oční optiku, která si během krátké doby získala v širokém okolí vynikající pověst a oblibu mezi zákazníky, a to nejen pro velice dostupné ceny, ale především pro široký sortiment nabízeného zboží a prvotřídní kvalitu poskytovaných služeb, kterou bylo možné nabídnout díky modernímu vybavení optické dílny a mnohaletým zkušenostem v oboru.
 
Později se k rodinné tradici přihlásil i syn Jiří Augustin, který vystudoval vyšší odbornou školu – obor diplomovaný oční optik.
 
Mezi naše základní hodnoty patřil vždy férový přístup k zákazníkům a snaha vyjít jejich požadavkům maximálně vstříc, díky čemuž jsme v roce 2008 mohli přivítat desetitisícího zákazníka.
 

…a také špičkovým vybavením


Briot AltaAčkoliv se naše oční optika těšila stále větší oblibě, nikdy jsme neusnuli na vavřínech a neustále hledali možnosti, jak nabídnout klientům ještě lepší služby. To bylo možné jen díky pravidelným investicím do modernizace provozovny a především špičkového vybavení dílny.
 
Vrcholem této snahy bylo zakoupení nejnovějšího digitálně řízeného brousícího automatu a centrovacího/blokovacího zařízení od francouzské společnosti Briot, která je jednou z nejvýznamnějších v oboru. Tato nemalá investice zaručuje nejdokonalejší možný zábrus brýlových skel vyrobených z jakéhokoliv materiálu a umožňuje vytvářet vysoce hodnotné brýle všech možných tvarů a provedení – včetně vrtaných brýlí.
 
Další významnou investicí byl nákup designového prezentačního nábytku od německé společnosti Concept-s, který přináší našim zákazníkům maximální komfort při výběru brýlí a zajišťuje dokonalé představení veškerého sortimentu.
 
Již před lety jsme zákazníkům nabízeli možnost „vyfotit se“ v několika brýlích na specializovaném přístroji a následně si tyto snímky prohlédnut, což ocenili zejména klienti s vyššími dioptriemi, kteří měli problém s výběrem „v zrcadle“. V dnešní době tuto službu nabízíme prostřednictvím specializované aplikace na iPadu, případně na 3D video-centrovacím terminálu Rodenstock ImpressionIST® 3, který zajistí také dokonalou centraci brýlových čoček a umožňuje optimalizaci brýlových čoček pro konkrétního zákazníka a konkrétní brýlovou obrubu - tzv. individuální brýlové čočky.

Zatím posledním velkým milníkem je spuštění internetového portálu J. A. optik na adrese www.jaoptik.cz, který přichází jako unikátní služba 21. století. Je výsledkem poptávky našich zákazníků, kteří k nám přicházejí z čím dál vzdálenějších oblastí, což nás nesmírně těší.

Ačkoliv jsme relativně malá oční optika se sídlem na Vysočině, jezdí k nám i klienti z Brna či Prahy. Dokážeme jim totiž nabídnout prvotřídní služby srovnatelné s nejprestižnějšími očními optikami, ovšem za výrazně nižší ceny.

A proto jsme se rozhodli spustit internetový portál – abychom naše služby mohli nabídnout co nejširšímu okruhu zákazníků a usnadnili jim cestu k nám.
 

Vše co děláme, děláme pro vás – a snažíme se to dělat co nejlépe


Jsme hrdí, že patříme mezi nejmoderněji vybavené oční optiky v České republice a nabízíme našim klientům služby té nejvyšší kvality, které rozhodně nejsou běžné.

V oboru oční optiky máme více než 25 let praxe a na prvním místě je pro nás kvalita poskytovaných služeb a produktů. Vše musí být dokonalé - nic jiného si totiž naši klienti nezaslouží. Díky partnerství s předním světovým výrobcem brýlových čoček, německou společností Rodenstock, přinášíme našim klientům prémiové produkty za velice atraktivní ceny.

Nasloucháme zpětné vazbě a i díky tomu máme spoustu spokojených zákazníků, kteří se k nám pravidelně rádi vracejí. Věříme, že se takovým zákazníkem stanete i vy.
© 2016 J. A. optik - Naše brýle vám sednou...
Moonlake Web Services, s.r.o.