Brýlová skla Rodenstock

Do všech dioptrických brýlí zabrušujeme značkové brýlové čočky od německé společnosti Rodenstock...


Značkové brýlové čočky od Rodenstocku


Říká se, že člověk není tak bohatý, aby si mohl dovolit kupovat levné věci. Tím spíše, pokud se jedná o zdraví, respekive o zrak, který máme jen jeden.
 
My si to plně uvědomujeme a jsme připraveni vám nabídnout jen to nejlepší. Během své dlouholeté praxe jsme spolupracovali s různými výrobci a dodavateli brýlových čoček. Mohli jsme se tak na vlastní oči přesvědčit, že kvalita produktů zdaleka není u všech stejná.
 
O to více jsme hrdí, že vám můžeme nabídnout značkové brýlové čočky světové kvality od renomovaného německého výrobce, který se zabývá vývojem a výrobou brýlových čoček a obrub od roku 1877 a může se tak pochlubit více než 138 lety zkušeností.

Mnoho společností dnes z důvodu úspor přesouvá výrobu do Asie, případně nakupuje produkty od tamních výrobců a následně je dále prodává pod svojí značkou. To se pochopitelně negativně projevuje nejen na kvalitě takových produktů, ale také na jejich parametrech, což ovšem zákazník nemá šanci poznat, dokud si takový produkt nepořídí. To už ovšem bývá pozdě. Tento fenomén se bohužel v posledních letech dotknul i oční optiky, zejména pak brýlových čoček. Zákazník se tak často těší z levně pořízených brýlí, radost mu ovšem dlouho nevydrží. Nakonec většinou nezbývá nic jiného, než nevyhovující brýle zastrčit do šuplíku a pořídit nové, kvalitnější. Což znamená dvojí investici.
 
Rodenstock je čistě německá společnost, která disponuje vlastním vývojovým oddělením. Díky bohaté historii a špičkovým odborníkům přináší na trh produkty, které svými parametry převyšují konkurenci a vynikají vysokou kvalitou, která je podložena nadstandardní tříletou zárukou na vybrané produkty.
 
"Made by Rodenstock, 100% Deutsche Ingenieurskunst", nebo též "Made by Rodenstock, 100% German Engineering" jsou hesla vystihující hlavní podstatu kvalitních brýlových čoček Rodenstock.
 
Unikátní vlastnosti těchto produktů bývají pravidelně oceňovány odbornými porotami po celém světě a sbírají tak uznání na významných veletrzích zaměřených na oční optiku.

Brýlové čočky RodenstockBrýlové čočky Rodenstock

V současné době provozuje Rodenstock výrobní závody ve 12 zemích, mimo jiné také v České republice, kde vyrostl největší a nejmodernější výrobní závod v Evropě. V Německu je výroba soustředěna především v Regenu a Frankfurtu nad Mohanem.
 
Rodenstock má dnes cca 4200 zaměstnanců po celém světě a je zastoupen ve více než 80 zemích. Vlastní vývoj a výroba jak brýlových čoček, tak i obrub dělá z Rodenstocku jedinečnou značku, neboť může nabídnout zákazníkům kompletní brýle od jednoho výrobce, který klade důraz především na kvalitu a precizní zpracování.
 
© 2016 J. A. optik - Naše brýle vám sednou...
Moonlake Web Services, s.r.o.