Nové webové stránky

Spustili jsme pro vás nové webové stránky naší kamenné oční optiky. www.optikabystrice.cz...


Webové stránky naší kamenné oční optiky 


Na konci roku 2015 jsme pro vás spustili zbrusu nové, moderní, webové stránky naší kamenné oční optiky, která funguje již dlouhá léta v Bystřici nad Pernštejnem pod názvem Optika Augustinovi. Naleznete je na adrese www.optikabystrice.cz.
 
Když jsme přemýšleli o podobě nového webu, měli jsme celkem jasnou představu - nechceme další zbytečný web, kterých je plný internet. Tedy takový, kde by bylo napsáno: Jsme oční optika, děláme brýle sluneční, dioptrické, dámské, pánské a dětské. Vše kvalitně, za nejlepší ceny a ještě levněji. Protože to píše každý druhý, pro návštěvníka webu to nemá zásadní přínos a realita bývá často odlišná. Naším cílem bylo vytvořit web s přidanou hodnotou, tedy takový, kde se skutečně něco dozvíte.
 
Webové stránky www.optikabystrice.cz
 
Kromě základních informací, jako je adresa, kontaktní údaje a otevírací doba na novém webu najdete například příběh naší oční optiky od roku 1987 až do současnosti, důležité milníky či představení našich očních optiků. Seznámíme vás také s unikátními technologiemi a přístroji, kterými naše oční optika disponuje.

V sekci o zraku se dozvíte zajímavosti o lidském vidění, správné péči o zrak a také něco o nejčastějších očních vadách. A nesmí chybět ani informace o dioptrických i slunečních brýlích a brýlových čočkách. Jak vybrat správnou obrubu podle typu obličeje, k čemu slouží kategorie UV filtru, co je to polarizace a jak s brýlemi zacházet, aby si zachovaly svoji hodnotu po co nejdelší dobu.

Velice přínosné jsou také informace o brýlových čočkách, tedy "sklech". Přinášíme vám přehled dostupných materiálů, včetně jejich vlastností a doporučení, kdy který materiál zvolit. Podrobně se zabýváme také představením povrchových úprav, které mohou být na brýlových čočkách naneseny, a to od základního tvrzení, přes antireflex až po moderní kombinované prémiové úpravy.

Pomyslnou třešničkou na dortu je optikův blog, kde vám budeme průběžně přinášet nejrůznější informace z oblasti vidění, rozbory jednotlivých řešení a naše názory na aktuální témata. Ptát se nás můžete na cokoliv, pokud budeme znát odpověď, rádi se o ni podělíme.

Pozadu nezůstává ani technické řešení našich nových webových stránek. Celý web je responzivní, plně tedy podporuje veškerá moderní zařízení od počítačů a notebooků, přes tablety až po smartphony různých velikostí. Vždy se přizpůsobí danému zařízení a zůstane tak uživatelsky přívětivý a snadno použitelný.

Webové stránky jsme vytvářeli pro vás a pevně věříme, že se vám budou líbit a dozvíte se na nich mnoho zajímavostí, o kterých jste neměli ani tušení. Doufáme, že pro vás bude čas strávený na našem webu příjemný a přínosný.

© 2016 J. A. optik - Naše brýle vám sednou...
Moonlake Web Services, s.r.o.