Brýle PolaByOpal MS033-C01

Brýle PolaByOpal MS033-C01

PolaByOpal je kolekce polarizačních slunečních brýlí od francouzské společnosti Opal, založené v roce 1995 v Lyonu.

Výrobce: PolaByOpal
Kód: 160139
Dostupnost: Skladem
Vaše cena1 290,00 Kč

Na francouzském trhu se slunečními brýlemi a brýlovými obrubami zastupuje Opal více než 60% veškerého sortimentu. Brýle z produkce Opalu jsou k dispozici prostřednictvím většiny francouzských očních optik. Opal je také zastoupen ve více než 79 zemích světa, kde dosahuje na více než 20% tržního podílu.

V případě slunečních brýlí PolaByOpal se nemusíte rozhodovat mezi kvalitou a cenou, jelikož tato kolekce nabízí prvotřídní polarizační sluneční brýle se 100% UV filtrem za velice přijatelné ceny.

Sluneční brýle PolaByOpal obsahují čočky vyrobené z celulózy tri-acetátu, což je materiál běžně známý jako TAC, který poskytuje větší odolnost a stabilitu než běžné akrylové. Jejich 1,1mm síla zaručuje pevnost za všech okolností. Tyto polarizační sluneční brýle přinášejí řadu výhod: snížení zrakové únavy, antireflexní systém, vyšší komfort vidění, lepší barevné vnímání a optimalizované kontrasty.

Kromě polarizace je samozřejmostí 100% UV filtr (UV 400) kategorie 3. Brýlové čočky ve slunečních brýlích PolaByOpal přinášejí zvýšenou odolnost vůči poškrábání, teplotě a vlhkosti. Kolekce PolaByOpal jsou brýle, u kterých kvalita, styl a cena tvoří dokonalou rovnici.

Všechny brýle PolaByOpal v naší nabídce pocházejí z oficiální distribuce a bylo na ně vystaveno Prohlášení o shodě.

Parametry

Materiál: Kov
Velikost: Větší
Flex: Ano
UV filtr: UV 400 CAT 3
Polarizační: Ano
Barva: Černá, Oranžová
Barva čoček: Šedá
Šířka očnice: 58
Šířka nosníku: 15
Délka stranice: 140
Dotaz:

Informace o produktu bude přidána automaticky

© 2016 J. A. optik - Naše brýle vám sednou...
Moonlake Web Services, s.r.o.